Lijm:
Perfax behangplaksel magic pink
Levertijd:
5 - 10 werkdagen. Dit product wordt speciaal voor u besteld.
Maat:
52 cm breed x 3,25 meter lang
Postermaat:
156 cm breed x 325 cm lang
Patroonhoogte:
Patroonhoogte 325 cm
In tegenstelling tot het meeste bronmateriaal voor Little Greene behang, is dit ontwerp niet gebaseerd op een conventioneel patroon, maar is het een herinterpretatie van een mooi illustratief schilderij uit het midden van de 20e eeuw. Het vertegenwoordigt de toenmalige trend van handbeschilderde muurbekleding onder de hogere klassen, wat de voorloper was van commercieel behang. De fraaie detaillering van het originele schilderij, gecombineerd met de mogelijkheid dit af te drukken als een ontwerp met drie panelen, biedt een prachtig herhalend bloemenspoor met de gevoeligheid en touch van een beeldend kunstenaar. Asterid is verkrijgbaar in vier kleurstellingen.